RestaurantSupply.com is your trusted source for Structural Concepts ivory china dinnerware.
- Authorized Structural Concepts dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Structural Concepts 80583 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Structural Concepts 80583 22 Inch Glass Shelf with Corrosion Resistant Finish
| Manufacturer | Structural Concepts |
|---|---|
| Model Number | 80583 |
| Manufacturer Part # | 80583 |
| Height | 2.8" |
| Width | 22.7" |
| Depth | 25.6" |
| Weight | 11.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Structural Concepts 80583 Glass Shelf 19 3/4
