RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 80572 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 80572 Mounting Plate 3.15 Inch OEM Equipment Durable Design with Easy Installation
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 80572 |
| Manufacturer Part # | 80572 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 25.05" |
| Weight | 0.44 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 80572 Mounting Plate
