RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 80537 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 80537 30 Inch Drawer Weldment to Support Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 80537 |
| Manufacturer Part # | 80537 |
| Height | 7" |
| Width | 30" |
| Depth | 30" |
| Weight | 14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 80537 Drawer Weldment
