Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8051116 4.95 Inch Baffle Kit Commercial OEM Made for Ventilation
Item:
#1463471
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8051116 |
| Manufacturer Part # | 8051116 |
| Height | 0.15" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8051116 4.95 Inch Baffle Kit Commercial OEM Made for Ventilation
