Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8051088 4.2 Inch Stainless Steel Spring for Foam Cup Dispenser
Item:
#1463444
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8051088 |
| Manufacturer Part # | 8051088 |
| Height | 2.65" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8051088 4.2 Inch Stainless Steel Spring for Foam Cup Dispenser
$8.59
Unit price
/
Unavailable
