Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8050235 OEM Pivot Assembly for Foodservice Equipment and Durability
Item:
#1462455
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8050235 |
| Manufacturer Part # | 8050235 |
| Height | 0.77" |
| Width | 0.77" |
| Depth | 1.87" |
| Weight | 0.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8050235 OEM Pivot Assembly for Foodservice Equipment and Durability
$36.07
Unit price
/
Unavailable
