RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 80482 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 80482 OEM Power Supply for Commercial Kitchen Equipment
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 80482 |
| Manufacturer Part # | 80482 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 1.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 80482 Power Supply
