Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8035198 4.4 Inch Grease Scraper Large with Ergonomic Handle
Item:
#1444391
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8035198 |
| Manufacturer Part # | 8035198 |
| Height | 4.15" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8035198 4.4 Inch Grease Scraper Large with Ergonomic Handle
