Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8035183 23.25 Inch Door Gasket Airtight Seal Durable Material
Item:
#1444281
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8035183 |
| Manufacturer Part # | 8035183 |
| Height | 2.85" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 11.75" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8035183 23.25 Inch Door Gasket Airtight Seal Durable Material
$77.42
Unit price
/
Unavailable
