Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8035178 0.8 Inch Rubber O Ring Blow Off Cap for Pressure Release
Item:
#1444379
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8035178 |
| Manufacturer Part # | 8035178 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8035178 0.8 Inch Rubber O Ring Blow Off Cap for Pressure Release
