Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8032829 OEM Bladder 4.05 Inch Compatible with 6063.013 6063.051
Item:
#1441541
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8032829 |
| Manufacturer Part # | 8032829 |
| Height | 1.85" |
| Width | 4.05" |
| Depth | 4.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8032829 OEM Bladder 4.05 Inch Compatible with 6063.013 6063.051