Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8032657 Hi Limit Switch Stainless Steel Safety Device for HVAC
Item:
#1441331
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8032657 |
| Manufacturer Part # | 8032657 |
| Height | 2.2" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8032657 Hi Limit Switch Stainless Steel Safety Device for HVAC
$248.89
Unit price
/
Unavailable
