RestaurantSupply.com is your trusted source for Crown Verity commercial grills and griddles.
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity 8032-BI commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Crown Verity 8032-BI 4 Inch Lighter Tube Assy Gas Component - Bi 30 Model
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | 8032-BI |
| Manufacturer Part # | 8032-BI |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 24" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity 8032-BI Lighter Tube Assy For Bi 30