RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean commercial deep fryers.
- Authorized Dean dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dean 8030327 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 8030327 6.3 Inch Stainless Steel Grid Assembly for Basket Rack
| Manufacturer | Dean |
|---|---|
| Model Number | 8030327 |
| Manufacturer Part # | 8030327 |
| Height | 0.6" |
| Width | 6.3" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dean 8030327 Grid Assy D20 Basket Ra Ck
