RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster -8030032 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster -8030032 11 Inch Fryer Basket Support Corrosion Resistant
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | -8030032 |
| Manufacturer Part # | -8030032 |
| Height | 0.3" |
| Width | 11.45" |
| Depth | 14.6" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster -8030032 Fryer Basket Support Frymaster