RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster aftermarket sauce pots and stock pots.
- Engineered to match existing Frymaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Frymaster 8030018 sauce pots and stock pots
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 8030018 4 Inch Stainless Steel Pasta Basket Portion Cup with Ergonomic Handle
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 8030018 |
| Manufacturer Part # | 8030018 |
| Height | 5" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 8030018 Pasta Basket Portion Cup, Frymaster 8bc 8c 8sms Esw Ewbs Gbc Gc Gsms
