RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 803-0205 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 803-0205 17 Inch Bottom Rack Accessory Stainless Steel for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 803-0205 |
| Manufacturer Part # | 803-0205 |
| Height | 1.5" |
| Width | 17.25" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 803-0205 Bottom Rack Accessory
