- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Dean 803-0188 11 Inch Steel Tray Green Handle Nickel Finish Sediment
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 803-0188 |
| Manufacturer Part # | 803-0188 |
| Height | 11.25" |
| Width | 13.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 2.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 803-0188 Color Green Handle, Material Steel, Length 22 1/2", 572 Mm, Width 11 1/4", 286 Mm, Height 14 1/4", 362 Mm, Plating Nickel-plated, Depth 4 1/8", 105 Mm
