Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dean aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Dean units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Dean 803-0171 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dean 803-0171 22 Inch by 34 Inch Filter Paper 100 Sheets
| Fits with Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 803-0171 |
| Manufacturer Part # | 803-0171 |
| Height | 11.64" |
| Width | 11.64" |
| Depth | 11.64" |
| Weight | 7.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 803-0171 Fryer Filter Paper 22" X 34" 100/bx, Dean
