RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 803-0137 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 803-0137 17 Inch Mjcf Basket Support Rack Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 803-0137 |
| Manufacturer Part # | 803-0137 |
| Height | 1.55" |
| Width | 17.45" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 803-0137 Mjcf Basket Support Rack
