RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster 803-0037 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster 803-0037 11 Inch Support Screen Rack Gas Frymaster FG14/F/FM/MJ35
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | 803-0037 |
| Manufacturer Part # | 803-0037 |
| Height | 0.3" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 4.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster 803-0037 Support Screen Rack Fg14/f/fm/mj35
