Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8025317 1 Inch OEM Table Adjustment Cam Durable Metal Component
Item:
#1336496
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8025317 |
| Manufacturer Part # | 8025317 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8025317 1 Inch OEM Table Adjustment Cam Durable Metal Component
$46.35
Unit price
/
Unavailable