Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 8025282 1 Inch Touch Pad OEM Interface Durable Polymer with Sealed Surface
Item:
#1336487
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 8025282 |
| Manufacturer Part # | 8025282 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Weight | 0.13 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 8025282 1 Inch Touch Pad OEM Interface Durable Polymer with Sealed Surface
$90.39
Unit price
/
Unavailable