RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure 8025-213-236 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure 8025-213-236 Pump 115V 60psi OEM Water Pump Stainless Steel
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | 8025-213-236 |
| Manufacturer Part # | 8025-213-236 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure 8025-213-236 Pump 115v 60psi W/ Cor D