Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 802322 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 802322 4.15 Inch Heater Wire Gl Braid 220V 5W/ft Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 802322 |
| Manufacturer Part # | 802322 |
| Height | 1.8" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 802322 Heater Wire Gl Braid 102 220v 5w/ft 48 Y