Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 802316 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 802316 115V 3.5W/ft Heater Wire Glass Braid 48 Inch
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 802316 |
| Manufacturer Part # | 802316 |
| Height | 2.7" |
| Width | 10.2" |
| Depth | 10.45" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 802316 Heater Wire Gl Braid 216 115v 3.5w/ft 48
