Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 802258 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 802258 3.9 Inch OEM Capacitor Start for HVAC and Industrial Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 802258 |
| Manufacturer Part # | 802258 |
| Height | 3.6" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 7.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 802258 Capacitor Start 014 0036 07