Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 802219 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 802219 1.25 Inch Overload Relay for 1/3hp Motors
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 802219 |
| Manufacturer Part # | 802219 |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 2.65" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 802219 Overload 8300mrtm74 1/3hp Alternate Mrt
