Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 802164 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 802164 6.05 Inch Capacitor Run Electric for HVAC and Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 802164 |
| Manufacturer Part # | 802164 |
| Height | 2" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 0.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 802164 Capacitor Run 014 0037 12
