Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801879 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801879 5.65 Inch Electric Heater Condensate Evaporator
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801879 |
| Manufacturer Part # | 801879 |
| Height | 5.25" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 14.65" |
| Weight | 2.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801879 Heater Condensate/evap 220v T12 0372 10
