Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801845 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801845 3.1 Inch Electric Heater Def 100w 24 Leads
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801845 |
| Manufacturer Part # | 801845 |
| Height | 2.15" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 11.65" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801845 Heater Def 100w 115v 20 1/8 24 Leads #0
