Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801807 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801807 6.35 Inch Heater Def Electric for Commercial Appliances
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801807 |
| Manufacturer Part # | 801807 |
| Height | 1.6" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801807 Heater Def 100w 115v 29 1/4 #087 876193
