Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 801763 3.9 Inch Power Cord 90 Degree Lead Black Insulation
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801763 |
| Manufacturer Part # | 801763 |
| Height | 3.1" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801763 Power Cord Tm R63 01 W/90 Lead Idl Door
