Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801744 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801744 Wire Harness Tac 48 Female Connector for Foodservice Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801744 |
| Manufacturer Part # | 801744 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801744 Wire Harness Tac 48 Female 8017
