Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801714 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801714 7.55 Inch Power Cord 14/3 Spt 3 for Foodservice Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801714 |
| Manufacturer Part # | 801714 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7.55" |
| Depth | 8.15" |
| Weight | 0.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801714 Power Cord Comp 42 P 39s 14/3 Spt 3
