Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801706 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801706 7.4 Inch #10 Gauge Power Cord for Commercial Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801706 |
| Manufacturer Part # | 801706 |
| Height | 2.1" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801706 Power Cord Comp C1147 W/amp 40589 #10 R
