Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801609 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801609 5.25 Inch Wire Harness for Commercial Equipment with Nema 5-15P
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801609 |
| Manufacturer Part # | 801609 |
| Height | 4" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 11.5" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801609 Wire Harness Tuc Twt With Nema 5 15p P
