Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 801527 12 Inch Condenser Shroud Black Chipboard
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801527 |
| Manufacturer Part # | 801527 |
| Height | 0.15" |
| Width | 12.8" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801527 Cond Shroud Tbb 24 48 .070 Black Chipbo
