Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801508 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801508 16 Inch Condenser Shroud for Gdm/t 49f/t 72f Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801508 |
| Manufacturer Part # | 801508 |
| Height | 0.7" |
| Width | 15.6" |
| Depth | 20.2" |
| Weight | 1.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801508 Cond Shroud Gdm/t 49f/t 72f T 72f
