RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 8015001 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 8015001 M4x10 Stainless Steel Screw A2 Corrosion Resistant
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 8015001 |
| Manufacturer Part # | 8015001 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 8015001 Mlf Screw M4x10 A2 P3