- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Marsal And Sons 80145 5 Inch 13.4 Inch Electric Condensate Pan Heater Stainless Steel
| Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | 80145 |
| Manufacturer Part # | 80145 |
| Height | 3" |
| Width | 5" |
| Depth | 13.4" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons 80145 Condensate Pan Heater