RestaurantSupply.com is your trusted source for Nieco commercial broilers.
- Authorized Nieco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nieco 8014 commercial broilers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Marshall Air 8014 5 Inch by 21 Inch Inconel Shield for Marshall Air Broiler
| Manufacturer | Nieco |
|---|---|
| Model Number | 8014 |
| Manufacturer Part # | 8014 |
| Height | 0.45" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 21.65" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nieco 8014 Infrared Bottom Burner Inconel Sheild., Marshall Air Broiler 2424g Fr24bg, Nieco Broiler 930 940 950 960 962 980., Series 300 400 500 600 800 & All That Use A 24" Burner
