RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801359 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801359 Lampholder 2.95 Inch Black Lead Wire with Kulka Terminal
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801359 |
| Manufacturer Part # | 801359 |
| Height | 1.95" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801359 Lampholder 540 Kulka 53 Black Lead Wire
