Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801299 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801299 46 3/8 Inch Lampshield with Corrosion Resistant Material
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801299 |
| Manufacturer Part # | 801299 |
| Height | 1.13" |
| Width | 1.13" |
| Depth | 47.13" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801299 Lampshield 46 3/8 X 1 1/4od With End Ca
