Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801133 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801133 48 Inch High Spectrum Fluorescent Lamp for T8 Fixtures
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801133 |
| Manufacturer Part # | 801133 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 51" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801133 Lamp F032t8 48 High Spectrum