Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 801112 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 801112 1.5 Inch Tuff Skin Electric Lamp 120v Incandescent
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801112 |
| Manufacturer Part # | 801112 |
| Height | 1.45" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801112 Lamp 25t10 Tuff Skin 120v Incandescent