- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 801002 7-3/4 Inch Blade Evap Fan Electric Aluminum Cw
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 801002 |
| Manufacturer Part # | 801002 |
| Height | 1.5" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 7.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 801002 Material Aluminum, Weight .195 Lb, Outer Diameter 7-3/4" Diameter, 197 Mm Diameter, Rotation Clockwise From Shaft End, True
