RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 800665-00026 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 800665-00026 2.5 Inch Fitting gas OEM stainless steel connection
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 800665-00026 |
| Manufacturer Part # | 800665-00026 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 800665-00026 Fitting #51dms Bu