FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 800636 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 800636 15 Inch OEM Coil Condenser Air-Cooled for Foodservice
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800636 |
| Manufacturer Part # | 800636 |
| Height | 7.05" |
| Width | 14.9" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 8.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 800636 Coil Condenser Tpp 119 11 X 11