Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 800517 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 800517 6 Inch Commercial Ballast 220 Watts Electric with Reliable Performance
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 800517 |
| Manufacturer Part # | 800517 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 800517 Ballast Icn2s40n 220 Was Mtm 2s40 Tp 22